Informacja dotycząca funkcjonowania Starostwa Powiatowego...

07.05.2020

Na stonie internetowej Powiatu Stalowowolskiego zamieszczono informacje dotyczące funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.

Z uwagi na to, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli i Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Stalowej Woli mają swoją siedzibę w budynku Starostwa, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

https://www.stalowowolski.pl/informacja-na-temat-funkcjonowania-starostwa-powiatowego

https://www.stalowowolski.pl/komunikat-o-skladaniu-dokumentow-w-wersji-papierowej-dla-petentow


czytaj dalej...

Ogłoszenie

07.05.2020

Uprzejmie informuję, że na podstawie §13 ust. 3 w związku z §13 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz....


czytaj dalej...

Ogłoszenie

07.05.2020

Na podstawie §13 ust. 3 w związku z §13 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r., poz. 792),...


czytaj dalej...

Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku...

16.04.2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o nowo uruchomionym przez PFRON programie pn. „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

Szczegółowe informacje oraz wzór wniosku znajdują się w zakładce "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi" (link do strony).


czytaj dalej...

Informacja PZO w Stalowej Woli

13.03.2020

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Stalowej Woli informuje, że zawiesza orzekanie o niepełnosprawności/stopniu niepełnosprawności od dnia 16.03.2020r. do 31.03.2020r. w związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego koronawirusem SARS-Cov-2. Wszystkie posiedzenia składów orzekających, które miały odbyć się w tym okresie zostaną przełożone na termin późniejszy.

Jednocześnie zastrzegamy, że czas zawieszenia pracy Składów orzekających może ulec przedłużeniu w zależności od rozwoju sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Terminy nowych posiedzeń komisji będą wyznaczane po unormowaniu się obecnej sytuacji, a osoby zainteresowane będą informowane bezpośrednio.


czytaj dalej...

Informacja w związku z koronawirusem

12.03.2020

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 informujemy, że osoby z objawami infecji (katar, kaszel, itp.) nie będą obsługiwane przez pracowników PCPR i PZO w Stalowej Woli. Osoby te prosimy o pozostanie w domu lub zgłoszenie do lekarza zgodnie z wytycznymi właściwych służb.

Osoby z objawami infekcji, które zgłoszą się do tut. Urzędu mogą zostać wylegitymowane, a ich dane przekazane do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stalowej Woli.

W sprawach pilnych zalecamy kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Jednocześnie zawiadamiamy, że w związku z możliwymi absencjami pracowników, wynikającymi m.in. z konieczności opieki nad dziećmi, mogą wystąpić niedogodności w bieżącej obsłudze interesantów.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.


czytaj dalej...

Pilotażowy program "Aktywny samorząd" w 2020 r.

27.02.2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli uprzejmie informuje, że od  1 marca 2020 r. rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu „AKTYWNY SAMORZĄD 2020”. W dniu 07 stycznia 2020 r. uchwałą nr 3/2020 Zarząd PFRON zatwierdził Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2020 r.

Wiecej informacji w zakładce: Program "Aktywny samorząd"


czytaj dalej...